زبان: English

Meraj Aviation Flight Academy

  1. Sense the Student: Take a Tour
  2. Check out our Prestigious Fleet: Academic Pilot Programs: Browse Photos
  3. Learn About Our Academic Programs: Look to the Future

صفحه اصلیصنعت حمل و نقل هوایی به دلیل زیربنایی بودن و تاثیر شگرف آن در کلیه عرصه های زندگی بشری دارای اهمیت بسیار زیاد می باشد و بی شک شرکت های هواپیمایی در این زمینه نقش زیادی دارند. استفاده از فناوریهای پیشرفته (HiTech) و همچنین لزوم توجه به ایمنی در آن این صنعت را با ارزش و گرانقیمت نموده است بطوریکه در آن علاوه بر سرمایه های موجود، نیروی انسانی نیز دارای ویژگی های مختص به خود، منحصر به فرد و با ارزش بسیار زیاد می باشد. علی الخصوص نیروهایی که به طور مستقیم با هواپیما سر و کار دارند از جمله خلبان ها، مهماندارها، مهندسین و تکنسین های هواپیما و غیره.

خلبانی شغلی هیجان برانگیز، حساس، دارای اعتبار زیاد بین المللی و درآمدزا است، و از این رو مورد توجه اغلب جوانان می باشد.

برای خلبانی هواپیماهای شخصی لازم است صرفا دوره خلبانی هواپیماهای شخصی را گذرانده و با قبولی در امتحانات مربوطه گواهینامه Private Pilot License را اخذ نمود.

برای خلبانی هواپیماهای مسافربری و ... لازم است علاوه بر دوره PPL دوره خلبانی هواپیماهای بازرگانی را گذرانده و با قبولی در امتحانات مربوطه، گواهینامه Commercial Pilot License را اخذ نمود و علاوه بر آن دوره Instrument Rating را طی نمود.

برای معلم خلبان شدن لازم است علاوه بر دوره CPL دوره مربوط به Instructor Rating را گذراند و پس از قبولی در امتحانات مربوطه گواهینامه IP را اخذ نمود.


مسیر: Root > فارسی > صفحه اصلی
صفحه های مرتبط:

مهمانداری

ضمیمه ها:

ایجاد: 1388/3/2
به روز رسانی: 1388/5/18 6:7:54

ورود اعضا

کلمه کاربری
کلمه عبور
ورود خودکار مگر اینکه من صریحا از سیستم خارج شوم.
ذخیره کلمه کاربری من
همیشه نام کاربری و کلمه عبور پرسیده شود.

اطلاعات بیشتر

(+9821) 44631917,8
info@merajaviation.com